Aktualności
Światowy Dzień Walki z Rakiem
Feb. 6, 2014

Właśnie obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem.

Z tej okazji eksperci obalają mity związane z nowotworami. Wytypowali je przedstawiciele Międzynarodowej Unii do Walki z Rakiem. Ich zdaniem jednym z najczęściej powtarzanych mitów na ten temat jest przekonanie, że rak nie daje żadnych objawów, które pozwoliłyby wcześnie go wykrywać.

Często zadawane pytania
Jan. 26, 2014

1. W jaki sposób można zapisać się do ośrodka?
- aby korzystać z bezpłatnej podstawowej opieki zdrowotnej wystarczy zgłosić się do rejestracji ośrodka i wypełnić deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki środowiskowej i położnej środowiskowej (dotyczy tylko kobiet) lub pobrać deklarację ze strony: http://www.osrodekzdrowiawskale.pl/dla_pacjenta/ i wypełnioną dostarczyć do rejestracji.

Jak się (nie) leczyć?
Jan. 5, 2014

Kilka zdroworozsądkowych porad:
1. Nie rób badań, których nie zlecił lekarz. Dotyczy to zwłaszcza badań przesiewowych, zalecanych na przykład konkretnej grupie wiekowej, do której nie należysz...

Na ten Nowy Rok
Dec. 31, 2013

W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem chcemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę oraz życzyć wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.
Niech rok 2014 będzie dla Was doskonałą okazją do spełniania swoich marzeń, realizowania planów i sięgania po to, co do tej pory wydawało się Wam niemożliwe...

Idą Święta...
Dec. 23, 2013

W ten cichy i jedyny w roku Wigilijny wieczór...

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości,
odrobiny światła w mroku
dzięki szczeremu uśmiechowi,
radości w smutku dzięki ludzkiej miłości
i nadziei na lepsze jutro
w chwilach niepokoju życzą pracownicy Ośrodka Zdrowia w Skale.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >