Cirrus

CIRRUS x 6 tabletek
CIRRUS to lek na katar w dla osób aktywnych, które chcą skutecznie pozbyć się uciążliwych objawów kataru i odetchnąć swobodnie. Forma doustnych tabletek o przedłużonym uwalnianiu zapewnia wysokie bezpieczeństwo i wygodę stosowania.

Skład:
1 tabletka o przedłużonym uwalnianiu zawiera substancję czynną: chlorowodorek cetyryzyny 5 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 120 mg.

Działanie:
Cetyryzyna jest substancją, która zmniejsza wyciek z nosa, kichanie oraz swędzenie nosa, które często towarzyszy katarowi. Pseudoefedryna obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, co prowadzi do udrożnienia nosa.

Wskazania:
Sezonowy i całoroczny alergiczny nieżyt nosa, manifestujący się przekrwieniem błony śluzowej nosa, kichaniem, wodnistą wydzieliną z nosa, świądem nosa i spojówek, zwłaszcza w przypadkach, gdy pożądane jest skojarzone działanie przeciwalergiczne i działanie zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:
CIRRUS przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe i dzieci od 12 lat. Należy przyjmować 1 tabletkę 2 razy na dobę (rano i wieczorem), w czasie posiłku lub między posiłkami.