UZARIN żel

Apteczny niezbędnik człowieka, który lubi aktywnie spędzać czas – nie tylko zresztą latem – powinien zawierać tylko niezbędne specyfiki łagodzące najczęstsze dolegliwości. Z pewnością musi się w niej znaleźć preparat łagodzący urazy mięśni i stawów. UZARIN nie tylko przyspiesza znikanie obrzęków i ułatwia wchłanianie się siniaków, ale też... łagodzi skutki użądlenia przez uprzykrzone owady.

W jednej tubce żelu UZARIN połączono właściwości aż trzech preparatów łagodzących objawy urazów zarówno na powierzchni skóry, jak w jej głębszych warstwach.

Po pierwsze: UZARIN przyspiesza znikanie obrzęków towarzyszących stłuczeniom, skręceniom, zwichnięciom, nadwyrężeniu mięśni po dużym wysiłku fizycznym i innym kontuzjom (nie tylko sportowym). Takie działanie zawdzięcza octanowinianowi glinu (1%), minerałowi wykorzystywanemu często w działających powierzchniowo preparatach na urazy.

Po drugie – UZARIN ułatwia i przyspiesza wchłanianie się siniaków pourazowych dzięki zawartości działających w głębszej warstwie skóry naturalnych wyciągów z arniki i nagietka lekarskiego.
Po trzecie wreszcie – UZARIN daje uczucie ulgi po bolesnym ukąszeniu pszczoły albo komara. Pielęgnująco-kojące działanie żelu UZARIN uzupełnia jego przyjemny, cytrusowo odświeżający zapach.

UZARIN w innowacyjny sposób łączy współczesne osiągnięcia nauki i tradycję – arnika i nagietek to rośliny stosowane od lat w tego typu urazach przez medycynę ludową i nasze babcie. Działa antybakteryjnie i kojąco, przynosi ulgę i wspomaga regenerację skóry po urazie. Przyspiesza powrót do dobrej formy i poprawia humor – kiedy nasze odbicie w lustrze przestaje wreszcie straszyć sinymi wybroczynami.

Wygodna, łatwo mieszcząca się w kieszeni tuba żelu UZARIN firmy Nes Pharma zawiera 75 g.

Wyposażono ją w solidny zamykający opakowanie klips – bez obaw o bezpieczeństwo naszych rzeczy możemy ją więc wrzucić do podręcznej torby.